Житомирська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №5


Головна » 2018 » Січень » 29 » Відзначення Дня Соборності України
15:53
Відзначення Дня Соборності України

З метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, виховання патріотичних почуттів, поваги та інтересу до вивчення історії України в нашій школі проведені виховні та просвітницькі заходи:

- 1-4 кл. - виховні години «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг», «Соборна мати - Україна, одна на всіх, як оберіг»;

 - 5-6 кл.- інформаційні хвилинки з презентаціями «Подія, що пережила час», на яких йшлося про знаменну подію у житті українського народу, про досягнення та здобутки нашої держави за роки Незалежності;

-7-8 класів провели тематичні виховні години «День Соборності України – свято єднання та гідності», присвячені політичним та історичним подіям в утворенні і зміцненні української державності, історії та діяльності Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Класний керівник 11-В класу Ксьондзик Т.М. провела круглий стіл з учнями класу для обговорення шляхів консолідації українського суспільства, утвердження ідеалів свободи та демократії на тему «Акт Злуки – втілення мрії українського народу щодо суверенної держави».

Слід відмітити якісну підготовку до свята учнів-лідерів шкільного учнівського самоврядування 1-11 класів під керівництвом педагогів-організаторів Косташ Ю.В., Малинівської К.А., які провели з учнями 6-Б класу святковий флешмоб «Ланцюг єдності за вільну Україну».

Бібліотекарі школи Воронова Т.Я., Бондар Т.А. оформили виставку художньо-публіцистичної, науково-популярної літератури щодо історії становлення державності України, висвітлення діяльності державних діячів Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки.

Проведені просвітницькі заходи у школі були спрямовані на виховання в дітей та учнівської молоді почуття патріотизму, поваги до минулого українського народу, утвердження демократичних цінностей.

Переглядів: 75 | Додав: Uli4ka | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: