Житомирська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №5


Головна » 2018 » Травень » 14 » Участь у ХІІІ Всеукраїнській благодійній акції "Серце до серця"
16:16
Участь у ХІІІ Всеукраїнській благодійній акції "Серце до серця"

Якщо ви затулите вуха руками, то не почуєте майже нічого. А деякі люди не чують взагалі нічого. Найжахливіше те, що діти, яким вчасно не надали допомогу, поповнюють лави таких людей.

З 02 березня по 22 квітня 2018 року Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» проводилася XIII Всеукраїнська благодійна акція. Зібрані кошти будуть спрямовані на придбання обладнання для лікування дітей з порушенням слуху.

З 11-13 квітня 2018 року проходив шкільний етап акції «Серце до Серця». Волонтери нашої школи: Гапчук Надія – учениця 10-А класу, Ярошинська Аліна – учениця 8-Б класу та Поліщук Олександра – учениця 8-Д класу перерахували кошти в Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» і кошти будуть задіяні на придбання медичного обладнання діткам, які позбавлені можливості чути.

За три дні ми зібрали кошти, які перерахували на благодійний рахунок фонду «Серце до серця – ХІІІ». І хоч сердечок-наліпок не вистачило всім, кинувшим гроші до скриньки, ми щиро вдячні за активну громадянську позицію і допомогу у такій благородній справі! А також батькам, які своїм прикладом показали дітям, що чужої біди не буває, і допоки ми допомагаємо один одному – ми українці!

Переглядів: 78 | Додав: Uli4ka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: