Житомирська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №5


Головна » 2018 » Березень » 22 » Участь адміністрації школи у IX міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»
16:29
Участь адміністрації школи у IX міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

15-17 березня 2018 року відбулася головна подія освітньої галузі України – IX міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та VII міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

На виставку було запрошено представників адміністрації і від нашої школидиректора школи Кононенко Ж.В., заступника директора з навчально-виховної роботи Ковтуненко О.І.

Виставку супроводжувала змістовна тематична програма, яка включала 74 конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

Переглядів: 72 | Додав: Uli4ka | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: