Житомирська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №5


Головна » 2018 » Травень » 15 » Святкування Дня охорони праці та Дня цивільного захисту
16:05
Святкування Дня охорони праці та Дня цивільного захисту

Щорічно в Україні 28 квітня 2018 року відзначають День охорони праці.

Учні нашої  школи на чолі з педагогічними працівниками активно долучилися до відзначення Всесвітнього дня охорони праці.

Цьогоріч у школі проходили такі заходи:

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 27 квітня у школі відбувся День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».

На другому уроці в актовому залі для учнів 10-11 класів начальником медичної служби в/ч 3047 НГУ старшим лейтинантом м/с Нємовим П.С проведено бесіду «Поняття про тактичну медицину» та майстер-клас по правилах надання першої домедичної допомоги в надзвичайних ситуаціях. А також в холі школи вчителем Захисту Вітчизни проведено тренування по користуванню військовим обладнанням.

На третьому уроці для учнів 5-6 класів проведено лінійку-реквієм «Чорнобиль – наш біль», яку підготували учні 7-Б класу разом з класним керівником Водотиєць Т.С.

Під кінець третього уроку було проведено тренувальну евакуацію учнів та всього персоналу з приміщення школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

Протягом дня школярі мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Переглядів: 97 | Додав: Uli4ka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: