Житомирська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №5


Головна » 2018 » Травень » 10 » Молодіжний форум активних громадян Житомирщини
15:38
Молодіжний форум активних громадян Житомирщини

З метою обміну досвідом волонтерства 19 квітня 2018 року в стінах університету ЖДУ ім. Івана Франка представники соціально-психологічного факультету зібрали найактивніших молодих житомирян на «Молодіжний форум активних громадян Житомирщини».

Нашу школу представляли учні: Кирилюк Ліна – 8-Г кл., Фролова Марина –т 8-Г кл., Сайко Яна – 8-А кл., Волковська Катерина 8-А кл. 

Керівником делегації учнів призначено практичного психолога Омельченко Анастасію Федорівну. Учасники Форуму отримали платформу для презентації свого власного волонтерського досвіду та мали можливість створити свій власний перший проект у групі однодумців та захистити його. Також на учасників Форуму чекали майстерні успіху — лінійка майстер-класів від викладачів ЖДУ та представників громадських організацій Житомира.

На Молодіжному форумі активних громадян Житомирщини організатори розкривали потенціал його учасників. Для цього передбачили два варіанти навчання молодих волонтерів: перший - студенти разом із учнями могли представити власні волонтерські проекти, які вони зреалізували; другий - діти, які ніколи не створювали проекти і не працювали у сфері волонтерства зможуть створити свій перший проект.

Надзвичайно приємно відзначити, що учні нашої школи зайняли друге місце з проектом «Тенета доброти», отримали цінний досвід, гарно провели час.

Вітаємо, наші доброчинці!

Переглядів: 81 | Додав: Uli4ka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: